Eregalerij der kampioenen

Seizoen Clubtitel Beker Bas Maat Bokaal Snelschaken Rapid Externe Resultaat Jeugd
2016-2017 Henk Schouten Peter Wilschut Ronald van Vleuten Jip Damen Jip Damen Jip Damen Cato de Zoeten
2015-2016 Frank den Herder Dirk Gruijters Harry van der Stap Peter Wilschut Marcus Driessen Carsten v.d. Hoeven Thomas Vermet
2014-2015 Peter Wilschut Jan Hellenberg Richard van Offeren Peter Wilschut   Elwin v.d. Auweraert Michel Boldewijn
2013-2014 Midas Ratsma Elwin v.d. Auweraert Chris de Weert Peter Wilschut   Henk Schouten  
2012-2013 Peter Wilschut Peter Wilschut   Vincent Blom   Henk Schouten Ivo Warmerdam
2011-2012 Peter Wilschut Peter Wilschut   Elwin v.d. Auweraert   Richard van Offeren David Jongste
2010-2011 Marcus Driessen Vincent Blom   Peter Wilschut   Joost van Kempen Jip Damen
2009-2010 Peter Wilschut Vincent Blom   Peter Wilschut   Jip Damen Rosa Ratsma
2008-2009 Peter Wilschut Peter Wilschut   Peter Wilschut   Joost van Kempen Igor Damen
2007-2008 Peter Wilschut Marcus Driessen   Peter Wilschut   Henk van der Hilst Elwin v.d. Auweraert
2006-2007 Peter Wilschut Marcus Driessen   Peter Wilschut   Nico Loomans Vincent Blom
2005-2006 Peter Wilschut Marcus Driessen   Erwin Casareno   Vincent Blom Vincent Blom
2004-2005 Peter Wilschut Wouter Noordkamp   Peter Wilschut   Wouter Oosthout Vincent Blom
2003-2004 Peter Wilschut Frits Fritschy   Peter Wilschut   Erwin Verhoogt Vincent Blom
2002-2003 Frits Fritschy Frits Fritschy   Peter Wilschut   Cees Besuyen Rutger Keet
2001-2002 Frits Fritschy Frits Fritschy   Marcus Driessen   Gerard Huijing Rutger Keet
2000-2001 Marcus Driessen Frans Erwich   Frits Fritschy   Hans Wolthuis Rutger Keet
1999-2000 Marcus Driessen Peter Wilschut   Peter Wilschut   Gerard Huijing Derek Paardekooper
1998-1999 Peter Wilschut Marcus Driessen   Peter Wilschut   Chris Gerritsen Geert-Jan Jonk
1997-1998 Peter Wilschut Marcus Driessen   Marcus Driessen   Joost van Kempen Zeno Vivolo
1996-1997 Frank den Herder Marcus Driessen   Frits Fritschy   Frits Fritschy Geert-Jan Jonk
1995-1996 Frank den Herder Symon Algera   Symon Algera   Chris Gerritsen Gerhard Kray
1994-1995 Erik Bongers Symon Algera   Marcus Driessen   Hens ten Thije Gerhard Kray
1993-1994 Symon Algera Gert Both   Symon Algera   Bert Houweling Gerhard Kray
1992-1993 André de Boer Symon Algera   Marcus Driessen   Teun Meirink Peter Wilschut
1991-1992 Erik Bongers Symon Algera   Charles van der Ven   Hans Lindeboom Peter Wilschut
1990-1991 Victor Berg Bert Houweling   Frank den Herder   Hanne Willighagen Peter Wilschut
1989-1990 Frits Fritschy Frits Fritschy   Ton Oorschot   Marcus Driessen Peter Wilschut
1988-1989 Erik Bongers Mervyn Wise   Bert Houweling   Charles van der Ven Harm Meyer
1987-1988 Frits Fritschy     Frank den Herder   Teun Meirink Roland van Hattem
1986-1987 Sander Hilarius     Frans Erwich   Frits Fritschy  
1985-1986 Bart Gort Bart Gort   Frans Erwich   Ton Camerik  
1984-1985 Bert Houweling Frits Fritschy   Frits Fritschy   Marcus Driessen  
1983-1984 Aart Huizer Bert Houweling   Frits Fritschy   Aart Huizer Frank Steemers
1982-1983 Aart Huizer geen toernooi   Roel Piket   Jaap Korving Marco Combé
1981-1982 Bert Houweling Fred Brouwer   Aart Huizer   Theo van Schaik Marco Combé
1980-1981 Erik Bongers Gert Both   Fred Brouwer   Ton Camerik Marcus Driessen
1979-1980 Aart Huizer            
1978-1979 Jo Wouters         Rein Thierry  
1977-1978 Erik Bongers         Wim Thieme Joris Heerkens
1976-1977 Aart Huizer         Ton Camerik  
1975-1976 Erik Bongers            
1974-1975 Wim Thieme            
1973-1974 Jo Wouters            
1972-1973 Aart Huizer            
1971-1972 Theo van Schaik            
1970-1971 Noud van West            
1969-1970 Noud van West            
1968-1969 Jo Wouters            
1967-1968 Geert Sluiter            
1966-1967 Jo Wouters            
1965-1966 Theo van Schaik            
1964-1965 Theo van Schaik            
1963-1964 Theo van Schaik            
1962-1963 Theo van Schaik            
1961-1962 Theo van Schaik            
1960-1961 Theo van Schaik            
1959-1960 Geert Sluiter            
1958-1959 Bob Smit            
1957-1958 Theo van Schaik            
1956-1957 Bob Smith            
1955-1956 Piet Vermet            
1954-1955 Geert Sluiter            
1953-1954 Karel Waasdorp            
1952-1953 Geert Sluiter            
1951-1952 Piet Vermet            
1950-1951 Geert Sluiter            
1949-1950 Piet Vermet            
1948-1949 Geert Sluiter            
1947-1948 Piet Vermet            
1946-1947 Karel Waasdorp