Externe Competitie 2022-2023


Voorschoten 1 (KNSB 1e klasse B) Programma:  
     
Mees van Osch (2341) Ronde 1 (17-9): Voorschoten 1 - Vianen/DVP 1
Noud Lentjes (2277) Ronde 2 (8-10): Krimpen aan den IJssel 1 - Voorschoten 1
Peter Wilschut (2234) Ronde 3 (5-11): Voorschoten 1 - DD 1
Rosa Ratsma (2227) Ronde 4 (26-11): DSC Delft 1 - Voorschoten 1
Jip Damen (2206) Ronde 5 (17-12): Voorschoten 1 - HMC Den Bosch 1
Midas Ratsma (2200) Ronde 6 (11-2): UVS 1 - Voorschoten 1
Arthur Maters (2153) Ronde 7 (11-3): Spijkenisse 1 - Voorschoten 1
Anna-Maja Kazarian (2137) Ronde 8 (1-4): Voorschoten 1 - Paul Keres 2
David Jongste (2117) Ronde 9 (22-4): Venlo 1 - Voorschoten 1
Cato de Zoeten (1911)    
     
Teamleider: Sander Hilarius    


Voorschoten 2 (KNSB 3e klasse E) Programma:  
     
Igor Damen (2132) Ronde 1 (17-9): Voorschoten 2 - Philidor Leiden 2
Henk Schouten (2079) Ronde 2 (8-10): Oud Zuylen Utrecht 1 - Voorschoten 2
Marcus Driessen (2036) Ronde 3 (5-11): Voorschoten 2 - Amsterdam West 1
Roderick van Kempen (2009) Ronde 4 (26-11): Oegstgeest '80 1 - Voorschoten 2
Bert Houweling (1969) Ronde 5 (17-12): Voorschoten 2 - Schaakhuis 1
Hans Lindeboom (1907) Ronde 6 (11-2): LSG 3 - Voorschoten 2
Luuk Weidema (1815) Ronde 7 (11-3): VAS 3 - Voorschoten 2
Benjamin Brandt (1806) Ronde 8 (1-4): Voorschoten 2 - Leiderdorp 1
  Ronde 9 (22-4): ASC 1 - Voorschoten 2
Teamleider: Luuk Weidema    


Voorschoten 3 (KNSB 5e klasse G) Programma:  
     
Ruurd de Boer (1797) Ronde 1 (8-10): Philidor Leiden 3 - Voorschoten 3
Chris Gerritsen (1741) Ronde 2 (5-11): Voorschoten 3 - Botwinnik 2
Tristan Veltrop (1716) Ronde 3 (26-11): DSC Delft 4 - Voorschoten 3
Jaden Birginia (1618) Ronde 4 (17-12): Voorschoten 3 - Woerden 2
Jona van de Poel (1563) Ronde 5 (11-2): Rijswijk 2 - Voorschoten 3
Tristan Maas (1503) Ronde 6 (11-3): DD 3 - Voorschoten 3
Christine van der Ven (1438) Ronde 7 (1-4): Voorschoten 3 - Schaakhuis 2
Kylian van Veen    
     
Teamleider: Ruurd de Boer    


 


Voorschoten A (Hoofdklasse LeiSB) Programma:  
     
Peter Wilschut (2234) Ronde 1 (11-10): ASC A - Voorschoten A
Jip Damen (2206) Ronde 2 (10-11): Voorschoten A - LSG A
Arthur Maters (2153) Ronde 3 (6-1): AAS B - Voorschoten A
Igor Damen (2132) Ronde 4 (9-2): Voorschoten A - Leithen A
Henk Schouten (2079) Ronde 5 (27-2): Philidor A - Voorschoten A
Marcus Driessen (2036) Ronde 6 (23-3): Voorschoten A - AAS A
Cato de Zoeten (1911) Ronde 7 (14-4): LSG B - Voorschoten A
Yannick Wiggers (1661)    
     
Teamleider: Marcus Driessen    


Voorschoten B (1e klasse) Programma:  
     
Hans Lindeboom (1907) Ronde 1 (20-10): Voorschoten B - LSG C
Bert Corneth (1813) Ronde 2 (14-11): Daniel Noteboom A - Voorschoten B
Benjamin Brandt (1806) Ronde 3 (15-12): Voorschoten B - Leiderdorp A
Ruurd de Boer (1797) Ronde 4 (9-2): Voorschoten B - Oegstgeest A
Sander Hilarius (1757) Ronde 5 (7-3): Leithen B - Voorschoten B
Chris Gerritsen (1741) Ronde 6 (13-4): Voorschoten B - De Zwarte Pion A
Richard van Offeren (1690) Ronde 7 (1-5): Philidor B - Voorschoten B
Ronald van Vleuten (1540)    
     
Teamleider: Sander Hilarius  


Voorschoten C (3e klasse) Programma:  
     
Tristan Veltrop (1716) Ronde 1 (4-11): Voorschoten C (jeugd) - Leiderdorp B
Jaden Birginia (1618) Ronde 2 (2-12): OEW A (jeugd) - Voorschoten C (jeugd)
Jona van de Poel (1563) Ronde 3 (13-1): Voorschoten C (jeugd) - Daniel Noteboom B
Chris de Weert (1498) Ronde 4 (10-2): LSG D - Voorschoten C (jeugd)
Finn Wiggers (1182) Ronde 5 (10-3): Voorschoten C (jeugd) - Leithen C
Evan Los Ronde 6 (3-4): Reynaerde B - Voorschoten C (jeugd)
  Ronde 7 (12-5): Voorschoten C (jeugd) - LSG E
Teamleider: Roderick van Kempen    


Voorschoten D (Recreatieklasse) Programma:  
     
  Ronde 1 (11-10): Leithen D - Voorschoten D
Bert Hogendoorn (1433) Ronde 2 (24-11): De Zwarte Pion B - Voorschoten D
Ruud Aalbersberg (1230) Ronde 3 (15-12): Voorschoten D - Bodegraven B
Martin Los (800) Ronde 4 (6-2): Reynaerde C - Voorschoten D
Peter van Wijk Ronde 5 (16-3): Voorschoten D - Philidor E
Jos de Waardt Ronde 6 (3-4): Reynaerde D - Voorschoten D
  Ronde 7 (20-4): Voorschoten D - Sassenheimse Schaakclub B
Teamleider: Bert Hogendoorn