Toernooikalender Jeugd 2018-2019

N.B. Onder voorbehoud van wijzigingen op de site van LSB Jeugd.

Datum Activiteit Locatie
     
Augustus    
Maandag 6 augustus t/m zaterdag 11 augustus 2018 ONJK Borne
     
September    
Zaterdag 1 september 2018 NJCC A en C (1) Den Bosch
Zondag 9 september 2018 Stertraining 1 Leiden
Zaterdag 15 september 2018 KNSB competitie 1  
Woensdag 19 september 2018 GP Online-1 Internet
Zaterdag 22 september 2018 Grand Prix 1, Leiderdorp Leiderdorp
Zaterdag 22 en zondag 23 september 2018 NKwal A, B, Cm (1) Arnhem
Zaterdag 29 september 2018 NJCC A, C, D (2) Den Bosch
     
Oktober    
Zaterdag 6 oktober 2018 KNSB competitie 2  
Zondag 7 oktober 2018 Stertraining 2 Leiden
Zaterdag 13 oktober 2018 Huttontoernooi Roosendaal
Woensdag 17 oktober 2018 GP Online-2 Internet
Zaterdag 20 t/m zaterdag 27 oktober 2018 Hoogeveen Schaaktoernooi Hoogeveen
Zaterdag 20 oktober 2018 Grand Prix 2, OEW OEW, Leiden
     
November    
Zaterdag 3 november 2018 KNSB competitie 3  
Zondag 4 november 2018 Stertraining 3 Leiden
Vrijdag 9 november 2018 NK schoolschaken VO, Kwalificatie 1 Internet
Zaterdag 10 november 2018 NJCC A, C, D (3) Den Bosch
Zaterdag 17 en zondag 18 november 2018 NKwal A, B, Cm Amstelveen
Zaterdag 17 november 2018 Grand Prix 3, LSG LSG, Leiden
Woensdag 21 november 2018 GP Online-3 Internet
Vrijdag 23 november 2018 NK schoolschaken VO, Kwalificatie 2 Internet
Zaterdag 24 november 2018 KNSB competitie 4  
Zondag 25 november 2018 Stertraining 4 Leiden
     
December    
Zaterdag 1 december 2018 NJCC A, C, D (4) Den Bosch
Vrijdag 7 december 2018 NK schoolschaken VO, Kwalificatie 3 Internet
Zaterdag 8 december 2018 PK D? (reserve als 3 dg nodig) Leiderdorp
Zondag 9 december 2018 PK D Leiderdorp
Zaterdag 15 december 2018 KNSB competitie 5  
Zondag 16 december 2018 PK D Leiderdorp
Woensdag 19 december 2018 GP Online-4 Internet
Zaterdag 29 december 2018 Oliebollentoernooi LSG, Leiden
     
Januari    
Donderdag 3 t/m zaterdag 5 januari 2019 NKwal A, B, Cm Spijkenisse
Zondag 6 januari 2019 Stertraining 5 Leiden
Vrijdag 11 t/m zondag 27 januari 2019 TATA Steel toernooi Wijk aan Zee
Vrijdag 11 januari 2019 NK schoolschaken VO, Finale Wijk aan Zee
Woensdag 16 januari 2019 GP Online-5 Internet
Zaterdag 19 januari 2019 Grand Prix 4, Philidor Philidor, Leiden
     
Februari    
Zaterdag 2 februari 2019 PK E + C Stormpionnen / L'dorp
Zondag 3 februari 2019 PK C Stormpionnen / L'dorp
Zaterdag 9 februari 2019 KNSB Competitie 6  
Zondag 10 februari 2019 PK C Stormpionnen / L'dorp
Woensdag 20 februari 2019 GP Online-6 Internet
Vrijdag 22 februari t/m zondag 24 februari 2019 Daniel Noteboom Toernooi Leiden
     
Maart    
Zaterdag 2 maart 2019 Grand Prix 5, Voorschoten Voorschoten
Zondag 24 februari 2019 (Uitwijk is 3 maart) Stertraining 6  
Vrijdag 8 t/m zondag 10 maart 2019 NKwal A, B, Cm Eindhoven
Woensdag 13 maart 2019 LeiSB Scholen BO Halve Finale Stormpionnen, Leiden
Zaterdag 16 maart 2019 KNSB Competitie 7  
Woensdag 20 maart 2019 GP Online-7 Internet
Zaterdag 23 maart 2019 JCC E Voorschoten
Woensdag 27 maart 2019 LeiSB Scholen BO Finale Stormpionnen, Leiden
Zaterdag 30 maart 2019 Grand Prix 6, Vrijpionnen Vrijpionnen, Voorhout
Zondag 31 maart 2019 Stertraining 7 Leiden
     
April    
Zaterdag 6 april 2019 PK FGH OEW, Leiden
Zondag 7 april 2019 Stertraining 8 Leiden
Woensdag 10 april 2019 Scholen BO groep 3,4,5 LSG, Leiden
Zaterdag 13 april 2019 KNSB Competitie 8  
Woensdag 17 april 2019 GP Online-8 Internet
Vrijdag 19 en zaterdag 20 april 2019 NK-E Waalwijk
Zondag 21 april 2019 Stertraining Reserve Leiden
Woensdag 24 april 2019 Meisjestoernooi OEW, Leiden
Zondag 28 april t/m zaterdag 4 mei 2019 NK A, B, C Assen
     
Mei    
Zaterdag 11 mei 2019 KNSB Competitie 9  
Zaterdag 11 mei 2019 NJCC-A 1e Klas, promotie Haarlem
Zondag 12 mei 2019 JCC C en D OEW, Leiden
Woensdag 15 mei 2019 GP Online-9 Internet
Zaterdag 18 mei 2019 NK JCC-E optie Almere
Zondag 19 mei 2019 Stertraining Reserve Leiden
Zaterdag 25 mei 2019 Grand Prix 7, AAS AAS, Kudelstaart
Zondag 26 mei 2019 JCC C en D OEW, Leiden
     
Juni    
Zaterdag 1 en zondag 2 juni 2019 NK-D Rijswijk
Zaterdag 8 juni 2019 NK BO - alg, dag 1 optie Gouda
Zaterdag 15 juni 2019 NK BO - alg, dag 2 optie Gouda
Zaterdag 22 juni 2019 Grand Prix 8, Alphen Alphen
Zaterdag 22 en zondag 23 juni 2019 NK BO - midden finale optie Utrecht
Zaterdag 29 juni 2019 NK-FGH (Pupillendag) Meppel
     
Juli    
Zaterdag 6 en zondag 7 juli 2019 ? JeugdweekendToernooi Leiderdorp ?
Zaterdag 13 en zondag 14 juli 2019 ? JeugdweekendToernooi Leiderdorp ?